fore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Zapraszamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych. 

Obserwując je jako pierwszy dowiesz się o naszych nowych produktach. Dodatkowo prezentujemy tam ciekawostki o drewnie, inspiracje dotyczące wystroju wnętrz, opinie klientów i inne wartościowe informacje!

O NAS

Jesteśmy parą 28 latków, która łączy pracę na etacie, z miłością do natury i pasją do drewna.

Każdy produkt, który oferujemy w naszym sklepie to rękodzieło, które stworzone zostało w małej stolarni, znajdującej się w sercu Żuław Wiślanych -  mieście Elbląg.

Drewno, z którego tworzymy nasze produkty charakteryzuje się wysoką jakością i zawsze pozyskiwane jest z legalnego źródła.

W naszych rękodzielniczych produktach piękne jest to, że każdy jest inny i na swój sposób wyjątkowy. Pomimo tego, że naszym ukochanym i najczęściej stosowanym gatunkiem drewna jest dąb, to każdy jego kawałek jest inny i różni się m.in. kształtem, wielkością pęknięć, ilością i wyglądem słoi, a czasem kolorem i naturalnymi przebarwieniami.

To wszystko sprawia, że kupując nasze produkty masz pewność, że otrzymujesz swój własny, w 100 % oryginalny i niepowtarzalny kawałek piękna i nikt nigdy nie będzie miał drugiego takiego samego.

Rabat -10% na wszystkie zamówienia powyżej 250 zł!

Wood&Design

Polityka prywatności

Częste pytania

Dostawa

Regulamin sklepu